O mnie

Mam na imię Ewa.
Uwielbiam gotować, kocham kuchnię, czar tworzenia, mieszania i serwowania. Mimo że w dzisiejszych czasach kobieta gotująca jest de’mode, chociaż … moda jak to moda wraca, to ja ciągle, niezmiennie lubię gotować, piec i pichcić. Jestem już po 30 więc czas szalonej młodości mam za sobą ale teraz trwa najlepszy okres mojego życia – tak mówią i piszą a ja to czuję.

Jestem optymistką wśród pesymistek, zdeklarowaną miłośniczką kuchni i smaków różnorakich. Uwielbiam wyjazdy wakacyjne, które są dla mnie nieograniczonym polem do kulinarnych wędrówek, spokojnych spacerów i spędzania czasu na łonie natury. Jestem mężatką i od kilku lat matką.
Na łamach mojego bloga dzielę się tematyką gotowania. Spotkania rodzinne, ze znajomymi, ogrodowo- grillowe, kameralne, szybkie obiady dla zapracowanych, przypomnienie starych receptur w nowej szybkiej formie itp. – to własnie będę starała się przekazać na mojej stronie www.gotujeismakuje.pl – przepisy na dobre jedzenie i zadowolenie ze spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

Pozdrawiam serdecznie

Ewa Kowalska

www.gotujeismakuje.pl

 

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *